Şofben Bakım & Onarım

Ana Sayfa / Hizmetlerimiz
2014-08-21

Kazanlarda Baca Gazı Analizi

Ankara Demirdöküm Servisi ilgi alanına giren ve titizlikle yaptığımız çalışmalardan bir tanesi olan şofben bakım ve temizliği firmamız personelleri tarafından eksiksiz olarak gerçekleştirilmektedir. Demirdöküm şofben ürünleriniz için her türlü bakım ve onarım için ankara blgesinin neresinde olursanız olun bize ulaşabilir, servisimizden yararlanabilirsiniz.

Demirdöküm ailesi olarak ankara bölgesinde şofben sorunlarınızı en ekonomik şekilde çözdüğümüzü ve her işlemimizi garanti dahilinde yaptığımızı belirtmek isteriz. Ayrıca onarım ve bakım esnasında değiştiğimiz tüm parçaların orjinal ürün olduğunu eklemek isteriz.

Sıcak su alamamak, gündelik hayatımızı olumsuz etkiler. İşte biz de diyoruz ki; tam bu esnada bize ihtiyaç duyuyorsunuz. Firmamızda çalışan, özel olarak kurduğumuz ve sadece şofben tamiratı için görev yapan ekiplerimiz konusunun en tecrübelileri arasından seçilerek bünyemizde çalışması sağlanmıştır.

Demirdöküm şofben sorunlarınızın çözüm merkezi olarak bizler her zaman ekonomik fiyatlarla sizlerin yanında bulunmaktayız. Sofben tamiratlarınıza başlamadan önce sizlerin onayını alarak işlem başlatmaktayız. Bu sayede gereksiz ve aklınızda olmayan masraflardan kurtulmakta ve yapılacak işlemin tutarını öğrenmeniz sağlanmaktadır.

Ankara Demirdöküm Servisi müdahalede bulunduğu ve onarımını üstlendiği şofben ürünlerinizi bulunduğu yerde tamir etmektedir. Araçlarımızda ihtiyaç olacak olan tüm malzemeler mevcuttur. Bu sebeple atölyemize gelme ve gitmeyle yaşayacağınız zaman kaybı ve mağduriyet önlenmektedir.

Şofben ürünlerinde görülen arızaların bazılarını şöyle sıralayabiliriz;

  • Sıcak su alınamaması
  • Su damlamasının gözlenmesi
  • Sesli veya gürültülü çalışması, vibrasyon
  • Aşırı gaz tüketimi
  • Hiç çalışmama
  • Yukarıda bahsi gecen durumların bir veya birkaçını yaşıyorsanız hemen bizi aramanız ve randevu almanız gerekmektedir. Ankara Demirdöküm Servisi bünyesinde çalışan ekiplerini yönlendirerek sorununuza nokta koyacaktır.

 


Sayfamızı Paylaşın